Зустріч з краєзнавцем

У Рогатинському державному аграрному коледжі за сприянням центральної районної бібліотеки відбулася зустріч відомим краєзнавцем рогатинщини Михайлом Васильовичем Воробцем.

Михайло Васильович – людина цікава й ерудована, Заслужений вчитель України , член спілки краєзнавців України, в минулому вчитель, а в даний час займається краєзнавчою діяльністю, вивчає історію своєї  малої батьківщини і має прекрасні дослідницькі матеріали. У грудні Воробець М.В. став переможцем у міському конкурсі конкурсу «Людина року» у номінації «Громадський діяч».

Під час зустрічі відомий рогатинський краєзнавець розповів як веде пошукову роботу, про невідомі до цього часу факти історії нашого міста, які в ході цих пошуків були відкриті. Розповів Михайло Васильович і про людей, які свого часу жили в Рогатині, і які нелегкі випробування випали на їх долю. Повідав і про те, що нещодавно вийшла його книга «Розстріляна молодість».

Дякуємо Михайлові Васильовичу за цікаву розмову, бажаємо йому здоров’я та нових творчих успіхів і чекаємо на нові зустрічі.