День Пам’яті та Примирення

 

Пройшла війна стежками долі

Там, де тепер цвітуть сади,

Де хліб росте на мирнім полі,

Війна залишила сліди.

Вогонь війни спалив чимало

І юних доль, і чистих мрій.

Лише надія не вмирала,

Коли солдати йшли у бій.

Павло Сорокопуд

 

Коли вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя, в такі прекрасні дні, 8-9 травня, ми відзначаємо великі свята – День Пам’яті та Примирення та 72 річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні!

У актовому залі нашого навчального закладу відбулася виховна година для студентів 1-2 курсів присвячена Дню пам'яті та примирення (Дню перемоги). До студентів коледжу звернулися заступник директора з виховної роботи Вергун Т. С. та викладач історії Полиняк О.Т., які розповіли про історію відзначення Дня пам'яті та примирення, а також про участь українського народу у Другій світовій війні. Крім того, до уваги студентів було представлено документальний фільм «Між Гітлером та Сталіном: Україна у Другій світовій війні».

Документальний фільм «Між Гітлером та Сталіном: Україна у Другій світовій війні» був знятий відомим американським режисером українського походження Святославом Новицьким у 2003 році і є першою спробою подати історію найкривавішої війни саме з української позиції.

Присутні у актовому залі переглянули фільм з великим зацікавленням. після перегляду відбулось жваве обговорення.

Пам'ятаємо.... Перемагаємо...