ШЕВЧЕНКО - НАШ, ВІН – ДЛЯ УСІХ СТОЛІТЬ

 

Є дні, що минають і зникають без сліду. Нічого не залишають по собі, нічого не знаменують собою. Але є день, що ніколи не минає, що завжди з нами. Бо він увібрав у себе безсмертне дихання душі. Україна в своїй долі має такий день – 9 березня. З минулого віку і до нашого часу, і далі – в майбутнє, у нові віки. День, який явив світові Тараса Шевченка – великого сина великого народу.

Відкрите серце народного співця Тараса Шевченка щедро ввібрало в себе могутній волелюбний дух українського народу. В тій невеликій книжці, що ім’я їй  - «Кобзар» клекоче ціле море горя народного в ній, невольницький поклик до помсти й порив до свободи, мудрий роздум гуманіста, і ніжна чарівна краса української пісні.

В рамках проведення тижня циклової комісії мови і літератури в Рогатинському державному аграрному коледжі проводились заходи, приурочені 203-й річниці від Дня народження великого Кобзаря.

На перервах в телеефірі звучали поетичні рядки Т.Шевченка та пісні на його слова у виконанні сучасних виконавців.

Викладачі Притика Л.Я., Куріца М.І. підготували та провели літературно-музичні читання «Шевченко – наш. Він – для усіх століть.

   

Заступник директора Мельниченко П. С. прочитав вірш поета «Осія. Подражаніє. Глава ХІV.»

 

Студент I курсу Климович Б. продекламував поезію «Думи…»

Працівники бібліотеки коледжу представили тематичну виставку «Учітеся брати мої…».

Відео-супровід забезпечили викладачі Драган З.Б., Веркалець Р.В.