Засідання обласного методичного об’єднання керівників фізвиховання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитаціїі

 

Гімнастика, фізичні вправи,

ходьба повинні міцно ввійти

в повсякденний побут кожного,

хто хоче зберегти працездатність,

здоров’я, повноцінне і радісне життя.

                                                Гіппократ 

На базі нашого коледжу проведено засідання обласного методичного об’єднання керівників фізвиховання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області.

Засідання з привітальним словом  відкрив директор коледжу, заслужений працівник сільського господарства, кандидат сільськогосподарських наук депутат Івано-Франківської обласної ради І.В.Тринів.

Керівник закладу зупинився на планах і проблемах коледжу, досягненнях і завданнях колективу. Виступаючи перед працівниками, Ігор Васильович відмітив: „Дуже приємно, що на сьогоднішній день ми можемо проводити такі заходи, як засідання обласного методичного об’єднання. Ми маємо можливість показати керівникам фізичного виховання з усієї області, яка база є в нашому коледжі. Це: 2 спортивні зали, 2 спортивні майданчики, тренажерний майданчик, відкритий за допомогою Рогатинської міської ради, і ще спортивні школи та спорткомплекс „Атлет”, де наші студенти займаються. Згідно програми семінару, керівники навчальних закладів матимуть змогу відвідати їх. Ми постійно вдосконалюємо та розширюємо спортивну базу. В подальших планах – організація футбольних і волейбольних площадок з штучним покриттям. Знову ж таки за сприянням міської ради». 

Про організацію та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в коледжі, її значення у вихованні студентів, виконання наказу Міністерства освіти і науки України за №4 від 11.01.2006р. з  презентаційним портфоліо виступив керівник фізвиховання коледжу Колос М.В.

  

Голова обласного методичного об’єднання  Островський Я.Г. виступив з інформацією  про проведення спартакіади області серед ВНЗ І-ІІ р.а. в 2016-2017н.р, а також відповів на питання, які виникають у процесі роботи викладачів. Чималу увагу учасники засідання приділили обговоренню положення про Спартакіаду області серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, яка щороку відбувається на Прикарпатті.

Головний спеціаліст обласного відділення комітету з фізичного  виховання та спорту МОН України Кравчук Д.Д. виступив з інформацією про статистичну звітність фізичної культури та спорту (ФК-2).

Приємною несподіванкою було вручення начальником комітету фізкультури і спорту Івано-Франківської області Михайла Стефанківа грамот Міністерства молоді і спорту України директору коледжу Триніву І.В., директору Рогатинської ЗОШ №2 Грешко М.І. та завідувачці ДНЗ ”Дзвіночок”  Малецькій М.Б. за вагомий внесок у розвиток спорту.

 У програмі засідання було проведено показове заняття з використанням інноваційних технологій та нетрадиційних методів проведення з розділу програми „Спортивні ігри”. Баскетбол. Його провели  викладачі фізичного виховання Колос М.В. і Сас В.Б.

Сюрпризом для гостей стало проведеняя Флешмобу # 22 студентами коледжу.

  

 Приємно здивовані і захоплені були керівники фізвиховання ВНЗ І-ІІ р.а. Івано-Франківщини, відвідавши спортивні бази міста Рогатина, де займаються наші студенти. Зокрема фізичні керівники побували:в Рогатинській спортивній школі олімпійського режиму,тенісному залі,в спорткомплексі „Атлет” та інших визначних місць Рогатина.

  

На закінчення засідання  проведено круглий стіл.