Зустріч з ветеранами афганської війни

      У жодному календарі  день 15 лютого нічим не позначений. Але саме цього дня закінчилася радянсько-афганська війна. Через неї пройшло більше 160000  українців. З них 2378 загинули, а 60 вважаються зниклими безвісти  й до сьогодні. Щороку ветерани афганської війни відзначають останній день виведення військ з Афганістану.

       У Рогатинській районній бібліотеці відбулася зустріч  мешканців гуртожитків №1 та №2  з ветеранами афганської війни. Голова районної спілки ветеранів Андрій Рибій  поділився спогадами про своїх побратимів, які, йдучи у пекло чужої країни, вірили, що несуть визволення народу Афганістану. Вони вірили, що йдуть не вбивати, а захищати.

   

       Невимушено та зворушливо ветеран афганської війни Володимир Дубський заспівав пісні, які звучали у хвилини затишшя серед солдатів.

    Голова спілки воїнів АТО Рогатинського району Андрій Матвійців додав, що і сьогодні, в нелегкий для України час, ветерани афганської війни  захищають територіальну цілісність нашої держави. Та і за часів Майдану у 2014 році,  ветерани афганської війни  організувалися у сотню, яка захищала мирних людей на Майдані у нічний час.

     Цікаво  та пізнавально пройшла зустріч  з ветеранами , які, пройшовши  пекло афганської війни, бережуть пам'ять  про своїх побратимів.