Уряд збільшив розмір стипендії

Кабмін потурбувався, щоб життя студентів стало на кілька гривень багатшим. З 1 вересня 2015 року влада підвищила розмір стипендій учням і студентам. Про це у п'ятницю, 9 жовтня, повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

Постановою Кабміну № 797 "Про внесення зміни до постанови Кабінету міністрів № 165" визначено, що розмір мінімальної ординарної академічної стипендії становить: для учнів професійно-технічних навчальних закладів - 311 гривень на місяць; для студентів вищих навчальних закладів першого-третього рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр" - 622 гривні на місяць.
Крім того з 1 вересня 2015 року збільшено розмір соціальної стипендії.
"Для учнів професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, стипендія становить 961 гривню на місяць, а для студентів вищих навчальних закладів - 1989 гривень на місяць", - йдеться в повідомленні.* матеріл з сайту chv.tv