Результати участі студентських груп у конкурсах з вересня по грудень 2014/2015 навчального року:

Результати участі студентських груп у конкурсах з вересня  по грудень 2014/2015 навчального року:

1.     «Таланти твої, Україно».

2.     Стіннівок «Моє майбутнє – Україна європейська».

3.     Конкурсу  поезії, присвяченого Дню української писемності і мови.

4.     Робіт юних фотоаматорів «Я – частинка душі України».

5.     Плакатів, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом «СНІД – загроза людству. Знати, щоб жити».

6.     Театрів фольклору та драматичних колективів серед аматорських колективів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації.

 

Підсумки районного етапу:

Підсумки відбіркового конкурсу для першокурсників «Таланти твої, Україно»:

  I  місце – група Т-11 (куратор Р. Височанська).

 II  місце – групи Тв – 11 (куратор Л. Гірняк), К – 11 (куратор Г. Іваськевич), М – 11 (куратор І. Пазюк).

 III місце – групи В – 12(куратор Л.Павлів), Тр – 11(куратор А.Дмитрів), В – 11 (куратор Л.Воловчак), М – 12 (куратор Ю.Чепіль).

 

Підсумки конкурсу стіннівок «Моє майбутнє Україна європейська»:

  I місце – група М – 22 (куратор Г.Приплоцька).

 II місце – групи М -11 (куратор І.Пазюк), В – 32 (куратор Б.Антоняк), Тв – 11 (куратор Л.Гірняк).

III місце – групи В –12 (куратор (Л.Павлів), В – 22 (куратор О.Гадуп»як), Т-11 (куратор Р.Височанська), К -11(куратор Г.Іваськевич).

 

Підсумки конкурсу плакатів «СНІД- загроза людству. Знати, щоб жити»:

  I місце – група М-11( куратор І.Пазюк), Тв-11 (куратор Л.Гірняк), М-31 (куратор М.Колос).

 II місце – групаТ-11 (куратор Р.Височанська), В-22 (куратор О.Гадуп»як), В-31 (куратор З.Драган).

III місце – група К-11 (Г.Іваськевич), В-12 (Л.Павлів), Т-21 (Г.Майка), Тв-21 (Л.Притика).

 

Підсумки конкурсу робіт юних фотоаматорів «Я – частинка душі України»:

  місце- група М-31 (куратор М.Колос).

 II місце - група Тв - 11 (куратор Л.Гірняк).

III місце – група Т - 11 (куратор Р.Височанська).

 

Результати участі студентів, учнів, викладачів у спортивних змаганнях:

 

– у настільному тенісі:

зайняті командні місця

                   І місце – ветеринарне відділення;

                   ІІ місце – технологічне відділення;

                   ІІІ місце – механічне відділення;

                   ІV місце – команда викладачів;

         V місце – відділення  ПТО.

 

за зайняті особисті місця:

І місце – Овчар Дмитро – студент групи В-32;

ІІ місце – Іваськів Микола – студент групи Т-41;

ІІІ місце – Стружинський  Богдан – студент групи Тв-41.

 

-         у шаховому турнірі:

за зайняті командні місця

                   І місце – команду викладачів;

                   ІІ місце – технологічне відділення;

                   ІІІ місце – ветеринарне відділення;

                   ІV місце – відділення ПТО;

                   V місце – механічне відділення.

 

за зайняті особисті місця:

І місце – Замковий  Сергій  Івановича – викладач;

ІІ місце – Чорній Павло – студент групи  В-31;

ІІІ місце – Мрочак Роман – студент групи  Тв-31.

 

Підсумки обласного етапу:

Друге місце у конкурсі стіннівок «Моє майбутнє – Україна європейська» (група М-22, куратор Ганна Приплоцька).

Гран-прі на конкурсі поезії, присвяченого Дню української писемності і мови в номінації: «композиції» ( Діана Дуденчук – група В-22 та Богодар Вергун – група М-31; друге місце в номінації «гумор» (Квітень Роман – група В -32), керівник Марія Лещар).

 

Третє місце на конкурсі  робіт юних фотоаматорів «Я – частинка душі України» (група М-31, куратор Михайло Колос).