Початок 2022-2023 навчального року

Цьогоріч початок навчального року почався не так як завжди, повномасшатбно і феєрично, а в умовах постійної тривоги. В нашій країні 24 лютого 2022 року почалася війна і досі триває.

Незважаючи, на складні умови сьогодення, колектив Рогатинського аграрного фахового коледжу доклав максимум зусиль, щоб створити безпечні умови для навчання та виконати державне замовлення.

Вступна кампанія 2022 пройшла успішно, лави студентства поповнили 240 першокурсників, з них 150 здобуватимуть ОКР «фаховий молодший бакалавр» і 90 – «кваліфікований робітник». Цього року у велику дружню родину коледжу  увійшли 30 учнів РП «Слюсар з ремонту та обслуговування автотранспортних засобів».

2 вересня 2022 року відбулася урочистість з нагоди Дня знань для студентів І курсу та учнів відділення професійно-технічної освіти. З вітальним словом до першокурсників звернувся в режимі онлайн директор коледжу, депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Васильович Тринів. До привітань приєдналися перший заступник голови міської ради Микола Григорович Шинкар та творча команда однодумців коледжу.

 

  

До Божого благословення запросили духовного опіка студентської молоді, отця-ліцензіата, адміністратора парафії Різдва Пресвятої Богородиці, декана Рогатинського  Дмитра Бігуна. 

 Студенти І курсу та учні відділення ПТО склали присягу першокурсника. Від імені студентської ради та усього студентсько-учнівського колективу привітала першокурсників член студентської ради Тетяна Цапар.

В рамках урочистості з нагоди Дня знань проводилася перша лекція «Ми українці: честь і слава незламним», яку підготувала голова циклової комісії суспільних дисциплін, викладач історії Людмила Романівна Москва.

     

Учасники художньої самодіяльності коледжу подарували новоприбулим студентам та учням вітальні номери: патріотичні пісні та хореографічні композиції.

Бажаємо студентам, учням, батькам та педагогам міцного здоров’я, мирного неба, наснаги, терпіння на шляху до здобуття професії.