Проектні технології в освіті

21 січня 2022 року згідно плану роботи педагогічних працівників відбувся черговий педсемінар в режимі онлайн на тему: «Проектні технології в освіті». Підготувала цікавий матеріал викладач коледжу Полиняк О.Т.

Ме́тод проє́ктів — освітня технологія, спрямована на отримання здобувачами освіти знань у тісному зв'язку з реальною життєвою практикою, формування в них специфічних умінь і навичок завдяки системній організації проблемно-орієнтованого навчального пошуку.

Метод проектів завжди припускає рішення якоїсь проблеми, що передбачає, з одного боку, використання різноманітних методів, з іншого інтегрування знань, умінь з різних галузей науки, техніки, технології, творчих областей.

Проектну діяльність студентів/учнів варто розглядати як особливий вид навчальної активності, що полягає в мотивованому досягненні свідомо поставленої мети для створення навчальних проектів.

Оксана Тарасівна розповіла детальніше про види проектних технологій, їх ефективність у використанні при вивченні навчальної дисципліни, особливості методики роботи над проектом і презентувала, розроблений спільно зі студентами проект «Збереження історико-культурної спадщини Рогатинщини».

  

  

А також під час онлайн зустрічі викладач Гандзин О.М. поділилася досвідом створення відеолекції й продемонструвала її з предмету «Англійська мова» (за професійним спрямуванням) для спеціальності 208 «Агроінженерія» та навчальний відеофільм «Спечи мені долю».