Якісна освіта – головний пріоритет сьогодення

 9-10 грудня 2021 року за сприяння  Івано-Франківської обласної ради і Тюрінгійської Агенції Європейських Програм, відбувся консорціум  в Ерфурті (земля Тюрингія, Німеччина) в рамках Європейської програми Erasmus+ Mobilität.

У консорціумі взяли участь директори фахових коледжів,  училищ Івано-Франківської та Львівської областей. Від Рогатинського аграрного фахового коледжу делегатом був директор навчального закладу Тринів Ігор Васильович.

В рамках робочої поїздки учасники  працювали над проєктами з екології та дуальної системи освіти, зокрема обговорили план роботи на 2022 рік та завдання з реалізації проєктів.

Під час консорціуму, Ігор Васильович презентував навчальний заклад, який очолює, його досягнення та результати дуальної форми навчання у коледжі.

Делегація мала можливість відвідати навчальний заклад (центр професійної підготовки) BTZ Rohr-Kloster, оглянути матеріально-технічну базу та перейняти досвід європейських колег з організації дуальної системи навчання.

  

А також відбулася зустріч директора з випускниками коледжу Тетяною Опар, Ольгою Мельник, Богданом Стружинським і Тетяною Борей, які навчаються і працюють у Тюрингії. Роботодавці дуже задоволені знаннями та вміннями наших випускників, які зарекомендували себе добрими фахівцями та працьовитими людьми.  Завдяки співпраці Рогатинського аграрного фахового коледжу з Тюрінгійською Агенцією Європейських Програм, студенти навчального закладу мають можливість проходити виробничі практики та стажування на передових підприємствах, господарствах Тюрінгії.

 Дирекція коледжу докладає багато зусиль, щоб студенти одержали максимум знань, практичних умінь та навиків.