Засідання атестаційної комісії 19.10.2021

19 жовтня 2021 року відбулось засідання атестаційної комісії коледжу. На порядку денному обговорювали питання:

- Затвердження списку педагогічних працівників, які підлягають атестації у 2022 р.;

- Затвердження графіку роботи атестаційної комісії.

На засіданні виступив голова атестаційної комісії директор коледжу Тринів І.В., який наголосив на дотриманні Типового положення про атестацію педагогічних працівників при проведенні атестації. Ігор Васильович ознайомив членів атестаційної комісії з списком педагогічних працівників коледжу, які підлягають атестації та термінами проходження курсів підвищення кваліфікації, а також графіком роботи атестаційної комісії.

Повідомив членам атестаційної комісії, що до 15 березня 2022 р. необхідно вивчити педагогічну діяльність педпрацівників, які цьогоріч будуть атестуватися. Зокрема, відвідати  навчальні заняття, виховні заходи, оцінити рівень досягнень студентів з предмету чи дисципліни, а також проаналізувати участь педпрацівників у роботі циклових комісій, методичних об’єднаннях, фахових курсах та ін.

                     

Заступник директора з навчальної роботи, заступник голови атестаційної комісії Вільчик В.О. звернув увагу присутніх на те, що підготовка до атестації – це клопітка робота над вдосконаленням педагогічної майстерності, яка триває 5 років.

Секретар атестаційної комісії Замкова Г.П. поінформувала членів комісії про проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які підлягають атестації у 2022 році.