Невмируща слава героїв-воїнів УПА

Відразу декілька свят відзначають українці 14 жовтня. У цей день вся країна святкує День захисника України, День українського козацтва, річницю заснування Української Повстанської Армії та релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці.

 З цієї нагоди 12 жовтня 2021 року у коледжі в приміщенні відділення ПТО куратори Полиняк О.Т., Базів О.М. та Ганздин О.М. підготували і провели тематичну виховну годину . У заході взяли участь студенти груп В-12, В-32 та учні групи К-11.

Мета заходу: виховувати повагу до українських захисників землі, до історичного минулого своєї держави, формувати почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.

 Студенти коледжу почерпнули нові знання і факти про рух опору на теренах України в ХХ ст., який являв собою могутню військово-політичну організацію УПА. Зокрема, екранізували презентацію, в якій висвітлили кадри документальних фільмів про її діяльність і керівників.

      

               

Від усього серця вітаємо зі знаменними святами – Покровою Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва, Днем створення Української повстанської армії та Днем захисника України – всіх громадян України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників!