Рогатинський аграрний фаховий коледж радо зустрічає нових студентів

Проминуло літо і знову на навчання кличе коледж молодь.  Цьогоріч урочистість з нагоди Дня Знань, присвячена 30-річчю Незалежності України. На святкове дійство студенти та учні прибули у вишиванках.

А що таке Незалежність нашої держави для молоді? Це можливість вільного вибору,  самореалізації та перспектива здобуття якісної освіти.  

  

Вступна кампанія 2021 пройшла успішно, лави студентства поповнили 210 першокурсників, з них 150 здобуватимуть ОКР «фаховий молодший бакалавр» і 60 – «кваліфікований робітник».

Дирекція та колектив коледжу прикладає максимум зусиль, щоб забезпечити усі необхідні умови для опанування теоретичними та практичними вміннями, навиками.

З вітальним словом від імені директора коледжу Триніва Ігоря Васильовича звернулася виконувач обов’язків директора, помічна депутата Івано-Франківської області Баран О.М. До Божого благословення запросили військового капелана  о. Дмитра Бігуна. 

           

В рамках урочистості відбулося нагородження почесними грамотами та подарунками кращих студентів й учнів навчального закладу.

  

Окрасою свята стала посвята першокурсників у студенти. Після урочистості відбулася перша тематична лекція для студентів І курсу «Від мрій людини до мрій нації», приуроченій Дню Незалежності України.

       

       

Маємо надію, що новий навчальний рік буде багатим на нові досягнення та перемоги.