Випускний 2021

Випускний – це завжди дуже хвилююча подія, до якої готуються заздалегідь. Випускний – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків.

Випускний – головний іспит як в коледжі, так і у кожного студента. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя ніколи не забуваються.

 25 червня 2021 року наш коледж випустив у дорослий світ – 111 молодших спеціалістів і 59 кваліфікованих робітників.

У рамках програми святкування випускники коледжу пройшлися урочистою ходою містом до скульптури Божої Матері, пам’ятного знака Небесній Сотні. У храмі Різдва Пресвятої Богородиці, о. Дмитро Бігун провів  святковий молебінь за здоров’я випускників, їх добру долю і успішне майбутнє. 

  

  

Депутат Івано-Франківської обласної ради, директор коледжу Тринів І.В. привітав випускників із завершенням навчання та побажав їм щасливої долі, успіхів на життєвому шляху і впевненості у завтрашньому дні.

До привітального слова були запрошені гості: професор, доктор с/г наук, завідувач кафедри «Годівля і технологія кормів» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького Півторак Я.І.,  голова Рогатинської ТГ Насалик С. С.

         

Після чого відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста та кваліфікованого робітника.

  

Випускники навчальних груп були відзначені грамотами за відмінні успіхи у навчанні, участь у гуртках художньої самодіяльності та досягнення у спорті.

  

До привітань із урочистою подією приєдналися голова студентської ради Дмитро Шершень та куратори випускних груп.

  

 Учасники художньої самодіяльності підготували  винуватцям свята чудові вокальні номери та феєричні хореографічні композиції.