Вишиванка єднає українців

 Вишита сорочка – це щось святе, духовне, сокровенне. Перші вишиванки відігравали не стільки функцію одягу, як, за повір’ями, оберігали їх власників від зла. У вишиванках наші пращури різними кольорами та візерунками вчились зашифровувати добру долю, щастя, радість, любов, багатство…

15 років поспіль в Україні відзначають День вишиванки. Колектив Рогатинського аграрного фахового коледжу повсякчас підтримують національну ідею і долучаються до Всеукраїнського флешмобу присвяченого Дню вишиванки.

2021 рік не виняток, колектив коледжу підготував масштабне святкове дійство. Директор навчального закладу Тринів І.В. привітав усіх присутніх з святом.

  

  

 Окрасою свята стали наймолодші учасники танцювального колективу ( молодша і середня група), які під керівництвом художнього керівника Тернівської Л.Я. продемонстрували свої здобуті навики мистецтва танцю.Справжнім сюрпризом для гостей стало дефіле української вишивки від давніх часів і до сьогодні. 

  

   Юні митці, члени студентської ради розфарбували на території коледжу колоритне автентичне графіті.

  

А на завершення заходу студенти, педагоги й працівники коледжу вишитими рушниками сформували вишиту сорочку навколо пам’ятника Тарасу Шевченку і все це за фільмували за допомогою аерозйомки.