«Сучасні тренди створення електронних освітніх ресурсів: практичний аспект»

23 лютого 2021 року проводився віртуальний дискусійний майданчик «Сучасні тренди створення електронних освітніх ресурсів: практичний аспект. Досвід Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти».

 Завдання віртуального дискусійного майданчика – обговорення перспектив співпраці Науково-методичного центру ВФПО з закладами фахової передвищої освіти щодо проєктування, створення електронного освітнього контенту і впровадження його в освітній процес.

В ході онлайн зустрічі розглядали цікаві теми: сучасні засоби навчання у професійній діяльності педагога, технологія створення електронних підручників і посібників (практичний аспект), створення відео курсів (відео лекцій) та лайфхаки з дистанційного навчання ( освітній менеджмент в нових умовах).

Викладачі Рогатинського державного аграрного коледжу прийняли участь у онлайн навчанні та обговоренні розглянутих питань. Педагоги коледжу у навчально-методичній роботі використовують власноруч розроблені відеолекції та електронні підручники.