Практичний семінар «Внесення органічних добрив»

З 1 по 4 лютого  2021 року у рамках українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» (FABU)  онлайн проводився практичний семінар «Внесення органічних добрив» для викладачів закладів фахової передвищої освіти зі спеціальностей 208 «Агроінженерія»,  201 «Агрономія» та 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Від Рогатинського державного аграрного коледжу активну участь  приймали викладачі Дмитрів А.В., Цегельнюк Г.А., Іванческу О.І.

Під час семінару, німецькі експерти – дипломовані аграрні інженери Бернд Хенн та Роберт Грімм ознайомили викладачів з основами внесення органічних добрив, звернули увагу на агротехнічні аспекти, вміст поживних речовин та економічну ефективність. В режимі онлайн продемонстрували технологічний процес збирання машин для внесення рідкого гною, ознайомили учасників семінару будовою та роботою цистерн-аплікаторів і ексцентрикового шнекового насосу для перекачування рідкого гною. 

  

На практичних заняттях учасники семінару вивчали будову робочих органів і механізмів, робоче місце машиніста та органи керування, регулювання і технологічний процес роботи машин для внесення рідкого гною фірми HOLMER.

Віртуально викладачі мали змогу оглянути  майстерні для практичних занять де навчаються студенти за дуальною формою навчання.