Формування економічного патріотизму та необхідності розвитку підприємницької освіти у студентів і учнів на заняттях

22 січня 2021 року спікер, викладач коледжу Іваськевич Г.І. в режимі онлайн провела семінар «Формування економічного патріотизму та необхідності розвитку підприємницької освіти у студентів і учнів на заняттях».

Патріотизм складає найважливішу ціннісну основу будь-якого демократичного суспільства і виступає суттєвим внутрішнім мотивом для саморозвитку і розкриття всіх потенціальних можливостей в духовній, економічній і соціальних сферах життя суспільства.

Завдання кожного викладача не тільки дати знання з певної дисципліни, але і сформувати у студентів та учнів повагу та любов до Батьківщини. Патріотичне виховання містить цілий комплекс заходів, духовного, ідеологічного, соціально-політичного, психолого-педагогічного, економічного і т.н., реалізація яких покликана сприяти формуванню у людей готовності до виконання функцій справжнього патріота Вітчизни.

Сьогодні патріотизм набуває нового змісту, особливо актуальним стає саме економічний патріотизм.  Економічний патріотизм - дії, які цілеспрямовано сприяють прискореному економічному зростанню України.

Галина Іванівна поділилася власним досвідом роботи у сфері виховання економічного патріотизму в рамках вивчення курсу «Географія: регіони та країни». Звернула увагу на використання сучасних технологій навчання, проектних та ігрових технологій у роботі зі вихованцями, які сприяють кращому засвоєнню знань, умінь та навичок.