Електронний підручник – вимога сучасності

    Використання електронних підручників – це розвиток творчого, інтуїтивного мислення; естетичне виховання за рахунок використання можливостей графіки, мультимедіа; розвиток комунікативних здібностей; формування умінь приймати оптимальне рішення; формування інформаційної компетентності й інформаційної культури.

   Викладачі Рогатинського державного аграрного коледжу докладають максимум зусиль для того, щоб забезпечити належні умови здобуття освіти, реалізацію конституційного права кожного громадянина на освіту та рівного доступу громадян України до сучасних електронних підручників.

   15 січня 2021 року в режимі онлайн проводився майстер-клас по створенню електронних підручників. Спікер Замковий Сергій Іванович презентував педагогам коледжу створений електронний підручник «Основи технічної творчості», поділився досвідом його створення, змістовним наповненням та труднощами, які виникали на кожному етапі його компонування підручника. Зокрема, розповів про труднощі пошуку необхідних анімаційних зображень, відео та ін.