Святкування Дня студента 2020

      Студентське життя - це прекрасна пора, про яку мріють усі.  Це торжество юності і здоров'я, веселощів і першої любові. Студентське життя – це запара на парах і повний треш на іспитах, це перездачі, відробки, «халява прийди».

    Цього року, на жаль через карантинні заходи, не проводилося масштабне святкування Дня студента. Проте, роль і значення залишаються незмінними. Адже, студенти – це серце коледжу і є рушієм прогресу. Саме вони роблять життя в коледжі яскравим, веселим, шаленим.

                      

    З нагоди свята до привітального слова було запрошено директора коледжу Триніва Ігоря Васильовича, який привітав студентську молодь із професійним святом та побажав найосновнішого – міцного здоров’я, бо це зараз потреба №1. Також студентство привітали заступник директора з виховної роботи Вергун Тетяна Степанівна та координатор студентської ради Котик Юлія Романівна.

  

    В рамках святкування відбулося урочисте нагородження активу студентського самоврядування почесними грамотами за активну громадянську позицію, сумлінну і творчу працю, активну участь у громадському житті навчального закладу.

  

       До привітань долучилися і учасники художньої самодіяльності, які презентували чудові вокальні номери.

    Ми сподіваємося, що незважаючи на обставини, День студента для вас пройде чудово!

Гарного настрою і веселих святкувань!