XX ювілейний радіодиктант єдності 2020

    Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність. Українська мова посідає друге місце за милозвучністю, колоритністю та багатством. Завдання кожного з нас це любити і вивчати її щодня, зберігати і захищати її автентичність.

    Українці по всьому світу 9 листопада відзначають День української мови та писемності. В рамках святкування, 20 років поспіль проводиться масштабна акція для єднання усіх українців – радіодиктант. Це дає можливість перевірити власні знання з рідної мови, пізнати щось нове.

   За доброю традицією колективи Рогатинського державного аграрного коледжу завше долучаються до написання радіодиктанту. Цей рік не є винятком, використовуючи освітні інформаційно-комунікативні технології студенти та викладачі взяли безпосередню участь у масштабному проекті Всеукраїнської єдності.  Для студентів це вдала можливість оцінити рівень освітньої підготовки з української мови до здачі ДПА у формі ЗНО.

  

                                 

  

  

   Атмосфера як завжди хвилююча, натхненна,  позитивна і навіть сакральна, адже через слово єднаються мільйони людей по всьому світу.