Урочисте відкриття навчально-практичного комплексу з підготовки кухарів

          Кухар – це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називають її мистецтвом. Кухар – це фахівець з приготування їжі. Доброго кухаря іноді називають чарівником, адже він може із звичайних продуктів приготувати справжній шедевр, який дарує радість і насолоду людям.

          Для здобуття освіти важливим елементом є потужна матеріально-технічна база, яка забезпечує всі умови для безперешкодного оволодіння професією. Тому дирекція Рогатинського державного аграрного коледжу прикладає максимум зусиль, щоб створити найкращі умови навчання для студентів та учнів. За сприяння директора коледжу, депутата Івано-Франківської обласної ради Триніва І.В. на базі відділення ПТО  створено навчально-практичний комплекс з підготовки кухарів: кабінет з приготування їжі, кухня-лабораторія, дегустаційна зала та гардероб.

  

 

  

  

       05 червня 2020 року відбулося урочисте відкриття навчально-практичного комплексу з підготовки кухарів. В урочистостях взяли участь: Кімакович Віктор Євстахійович, директор департаменту освіти, науки  та молодіжної політики облдержадміністрації, Зельманович Іванна Іванівна, начальник відділу соціально-економічного розвитку департаменту освіти, науки  та молодіжної політики облдержадміністрації, Насалик Сергій Степанович, міський голова міста Рогатина.

     Почесні гості  звернулися із найщирішими привітаннями та побажаннями до дирекції та колективу коледжу. Добре починання поблагословив  декан Рогатинський УКГЦ  о. Дмитро Бігун .

  

   

     Ми переконані, що якісне покращення  існуючої матеріально-технічної бази професійної освіти для здійснення підготовки кухарів за новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, інструментів та обладнання, забезпечить ринок праці висококваліфікованими спеціалістами агропромислової галузі.