Шлях до успішного складання ЗНО

Якщо хочеш досягти успіху, продовжуй вірити

в себе навіть тоді, коли в тебе вже не вірить ніхто.

Авраам Лінкольн

     Зовнішнє незалежне оцінювання – це реальність у нашому освітньому просторі, а проблеми підготовки до ЗНО – це поле діяльності  педагогів та психологів.

         10 березня 2020 року зі студентами-другокурсниками коледжу була проведена година спілкування «Шлях до успішного складання ЗНО», яку підготували завідувач навчально-методичного кабінету Замкова Г.П.     та практичний психолог   Добровлянська Н.В.

           До обговорення важливих питань стосовно підготовки до ЗНО були запрошені директор коледжу Тринів І.В., завідувачі  відділень Благий Р.С., Гладун М.С.,            Пазюк В.Р., Баран О.М., а також  наставники груп.

     Директор навчального закладу звернув увагу студентів на якісну та систематичну підготовку до здачі ДПА у формі ЗНО, адже від її успішного складання залежить професійне зростання майбутнього фахівця.

     Замкова Г.П. відповідальна за підготовку до ЗНО, поінформувала про те,що  окрім готовності до складання ЗНО з певного предмета, студенти мають володіти інформацією про порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та бути психологічно готовими до цього важливого випробування. Впевненість, спокій, вміння слухати інструктора, знання та інтуїція – це запорука успіху студента при складанні ЗНО.

     Практичний психолог Добровлянська Н.В., розповіла студентам про особливості психологічної підготовки до ЗНО, дала рекомендації, як правильно мотивувати себе на успіх та подолання труднощів.