Шевченкове слово устами молоді

 «Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира...Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і внаших піснях,у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен розвиватись»

 Олесь Гончаp

      Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. В полум’яному слові оживало все те, що таїлося в глибині душі народу. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. І головним у його пророцтві стало Слово.

     В рамках святкування Шевченківських днів 10 березня 2020 року циклова комісія мови і літератури разом із студентами провели читання поезії Шевченка біля пам’ятника Великого Кобзаря.

  

            

     Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душ, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

  

                    

     Працівники бібліотеки коледжу підготували тематичну літературну виставку, приурочену 206 річниці від народження національного генія. 

       Нехай вогонь його слова запалює в наших душах Віру, Надію, Любов до рідної землі й свого народу!