Весна 2020. Вечірній Франківськ. Вистава «Будьте як вдома»…

Дім – це не місце, а стан душі.

Сесілія Ахерн

        Дім – це місце проживання, де людина повинна відчувати себе в цілковитій безпеці. Велике щастя – створити дім, в якому всі  розуміють, підтримують і приймають один одного такими, якими вони є. Саме там відчувають себе захищеними, впевненими і щасливими.

          Приємно, що колектив коледжу зустрів весну 2020 у м. Івано-Франківську на театральній виставі «Будьте як вдома» з відомими українськими акторами. Головною ідеєю п’єси є проблема міжнаціональних відносин, що особливо хвилює світ сьогодні. Зіткнення двох світів, поєдинки різних ментальностей, взаємодія контрастних характерів – саме в цьому "пружина" цієї комедійної і водночас драматичної сповіді, яка вже сколихнула київських театралів.

 

  

         Ада Роговцева – жива легенда української сцени  останнім часом знову і знову тішить шанувальників своїм яскравим талантом.

    Режисер вистави, дочка Ади Миколаївни – Катерина Степанкова, учениця Романа Віктюка та Петра Тодоровського інсценізувала  п'єсу Жана-Марі Шевре "Squat" (в українській сценічній версії – "Будьте як вдома"), яка досить відома в Європі. В 2000-му році автор одержав за свій витвір спеціальну премію ООН. Він був також номінований на вищу театральну нагороду Франції – премію "Мольєр" саме за цю історію.

      Акторський склад вистави: Ада Роговцева, Ахтем Сеітаблаєв, Галина Корнєєва, Світлана Орліченко, Ольга Антасова, Влад Нікітюк, Паша Лі вразили глядачів своєю майстерністю й сценічними образами. Будучи глядачами в залі, ми водночас, відчували невидиме єднання з героями на сцені, наче ми і справді були вдома, де панує позитивна і дружня атмосфера. Аудиторія перейнялася глибоким змістом п’єси, актуальністю проблеми, підтримала гучними оваціями акторську трупу.

  

  

        Поїздка та вистава подарували незабутні враження, море позитивних емоцій.