Успішна жінка, в чому її сила?

«Жінка - точно така ж сила природи,

як вітер, блискавка, електрика»

(Хаггінсон Торрі)

«Жінки творять історію, хоча історія

запам'ятовує лише імена чоловіків»

(Генріх Гейне)

        За останні кілька років у суспільстві набирає популярності феномен «успішної жінки». Думаю кожна дівчина замислювалася, якою повинна бути успішна жінка?

         Тож напередодні Міжнародного жіночого дня, 04 березня 2020 року у коледжі відбулася тематична зустріч для студенток  на тему: «Успішна жінка, в чому її сила?». На зустріч було запрошено молодих, креативних, амбіційних жінок Рогатинщини – Ольгу Третяк та Зоряну Дзеру.

      Координатор студентської ради Котик Ю.Р. ознайомила присутніх із феноменом успішної жінки у XXI столітті, її рисами та особистими якостями, суспільними стереотипами щодо жіночого успіху.

«Успіх означає добре робити те, що тобі подобається, бути в цьому професійною, мати можливість розвиватися, а також заробляти гроші улюбленою справою»

       Ольга Третяк, успішний приватний підприємець, власниця кондитерської студії «Рожеві окуляри» , поділилася з молодими дівчатами власним досвідом відкриття своєї справи, подолання перешкод, мотиваційними і натхненними рекомендаціями втіленням мрії в реальність.

          Зоряна Дзера, талановитий юний публіцист, розповіла про свій життєвий творчий шлях, історію успіху і як виникла ідея писати історії , відомі вже як #моєселоілюди, що надихає писати дивовижні мініатюри. Під час зустрічі зачитала історію про роль віри, надії та любові в житті жінки.

    Студентам було надзвичайно цікаво послухати живі історії успіху, отримати мотиваційне і духовне настановлення,  усвідомити, що кожна з них заслуговує на щастя, успіх та достаток. Зустріч пройшла в душевній, позитивній, творчій атмосфері.