Зустріч з представниками Львівського національного аграрного університету

   04 березня 2020 року відбулась зустріч студентів випускного курсу відділення механізації сільського господарства Рогатинського державного аграрного коледжу із представниками Львівського національного аграрного університету.

    Декан факультету механіки та енергетики, професор кафедри тракторів і автомобілів ЛНАУ, кандидат технічних наук, професор Ковалишин Степан Йосифович ознайомив наших випускників із Правилами прийому на навчання у 2020 році, умовами навчання, проживання, практики та подальшого працевлаштування випускників університету за спеціальністю 208 «Агроінженерія».

     Щорічного випускники відділення механізації продовжують навчання в університеті за скороченою програмою та здобувають освітній рівень бакалавра/магістра. Нашим випускникам в університеті завжди раді, оскільки вони добре підготовлені, мають ґрунтовну підготовку і практичні навики за фахом. Степан Йосифович відмітив, що наші випускники традиційно стають старостами навчальних груп на факультеті, оскільки мають організаторські здібності, які механікам дуже потрібні на виробництві, є активними учасниками художньої самодіяльності та спортсменами.

     У коледжі добре поставлена виховна та спортивно-масова робота. Степан Йосифович запросив команду наших студентів прийняти участь у регіональній фаховій олімпіаді за спеціальністю 208 «Агроінженерія» 17 березня 2020 року. Переможців чекають грошові винагороди, дипломи та набуття практичного досвіду у лабораторіях та майстернях університету.