Майстер-клас «Інтерактивна дошка як засіб підвищення пізнавальної активності й ефективності на заняттях»

      В умовах сьогодення комп’ютер є ефективним інструментом обробки й аналізу інформації. У поєднанні із сучасними технологіями він перетворився на повноцінного співрозмовника, дозволив фахівцям, не виходячи з навчальної аудиторії, офісу, бути присутнім на лекціях видатних учених, брати участь у конференціях, діалогах, міжнародних проектах тощо. Однією із потужних технічних, мультимедійних засобів на сьогодні є інтерактивна дошка (інтерактивний програмно-технологічний навчальний комплекс на основі SMART Board).

    24 лютого 2020 року викладач інформатики Веркалець Р.В. підготував цікавий майстер-клас на тему: «Інтерактивна дошка як засіб підвищення пізнавальної активності й ефективності на заняттях».

  

    Інтерактивні дошки на заняттях використовуються як набір електронних інтерактивних інструментів – сучасних, потужних, які значно прискорюють доступ до необхідної інформації, що полегшують її сприйняття і неабиякою мірою сприяють формуванню творчої атмосфери спілкування у навчальному середовищі.

     Роман Васильович ознайомив присутніх із програмним забезпеченням інтерактивної дошки, її інструкцією та цікавими додатками в режимі онлайн та оффлайн; продемонстрував практичне використання Smart board на уроках математики, зокрема створення графічних зображень, тестових форм і т.д.

  

     Програмне забезпечення для інтерактивних дошок дозволяє чітко структурувати заняття. Можливість зберігати уроки, доповнювати їх записами – поліпшує спосіб подання матеріалу, дає можливість подальшого вдосконалення розробленого раніше уроку, надихає вчителя на постійне, творче вдосконалення свого педагогічного розвитку.

   Інтерактивна дошка – це незамінний інструмент для організації самостійних і колективних форм роботи, дискусій, у яких розвивається вміння студентів/ учнів аргументувати і пояснювати свою точку зору.