Майстер-клас «Успішні кроки до повноцінного використання інтерактивної дошки»

     В епоху інформаційного суспільства, важливого значення набуває впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес. Для успішного соціального розвитку суспільства заклади освіти мають готувати висококваліфікованих фахівців, які відповідатимуть вимогам інформаційного суспільства, будуть конкурентоспроможними на сучасному ринку праці, ефективно діятимуть у професійному і соціальному середовищах та будуть здатні навчатися протягом життя. Для підготовки таких спеціалістів у навчальному процесі необхідно застосовувати інтерактивні технології, які на сучасному етапі стають новим освітнім стандартом.

      Могутнім технічним засобом і втіленням новітнього засобу мультимедійних технологій є інтерактивний програмно-технологічний навчальний комплекс на основі SMART Board.

      2020 року за ініціативи директора коледжу Триніва І.В. було придбано інтерактивні дошки для вдосконалення освітнього процесу. 21 лютого 2020 року завідувач відділення механізації сільського господарства Пазюк В.Р. організував майстер-клас « Успішні кроки повноцінного використання інтерактивної дошки». Володимир Романович ознайомив присутніх із можливостями інтерактивної дошки, особливостями її застосування в навчально-виховному процесі.

  

      Інтерактивна дошка на уроці – це незамінний інструмент для організації самостійних і колективних форм роботи, дискусій, у яких розвивається вміння учнів аргументувати і пояснювати свою точку зору.

         До Міжнародного дня рідної мови викладач української мови та літератури Пазюк Г.В.  зі студентами групи М-32 підготувала усний журнал «Мова – талісман людини і нації» з елементами використання інтерактивної дошки. Галина Василівна поділилася практичним досвідом впровадження ІКТ на заняттях.