Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

       Події, з часу яких минає 6 років, назавжди вкарбувалися в історію України, в серце кожного українця. Герої, котрі віддали своє життя за краще майбутнє, допомогли усвідомити багатьом людям, що таке патріотизм і те, що за себе і свою державу потрібно боротися, бо вона того варта.

     Герої Небесної Сотні – це ті люди, які створили основу для майбутньої України, ті, кому ми завдячуємо надією, ті, кого кожен повинен визнавати на рівні найвидатніших історичних постатей нашої держави.

     20 лютого 2020 року у Рогатинському державному аграрному коледжі біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні відбулася молебень-реквієм з нагоди вшанування пам’яті жертв Революції Гідності. Поминальну панахиду відправив військовий капелан о. Дмитро Бігун.

  

  

      Студентська молодь вшанувала пам’ять Героїв хвилиною мовчання та запаленою свічею.

  

                                       

     Після чого студентський та викладацький колективи навчального закладу взяли участь у районному заході вшанування Героїв Небесної Сотні.

  

Спомин про загиблих «Героїв Небесної сотні», Героїв АТО та їхній подвиг ми маємо берегти, адже саме пам’ять об’єднує людей у боротьбі за перемогу й мир.