Майстер-клас: Презентація методичних матеріалів, представлених на «Педагогічний Оскар 2020»

Справжній педагогічній творчості властиві
риси дослідження, творчого узагальнення своєї праці.
В. Сухомлинський

      Однією з ефективних форм розповсюдження власного педагогічного досвіду є майстер-клас. Дане поняття широко використовується в багатьох сферах діяльності людини, в тому числі й освіті.

     Майстер-клас відрізняється від інших форм трансляції досвіду тим, що в процесі його проведення йде безпосереднє обговорення запропонованого методичного продукту і пошук творчого вирішення педагогічної проблеми як з боку учасників майстер-класу, так і збоку майстра.

       16 січня 2020 року, згідно плану роботи педколективу,  проводився майстер-клас: Презентація методичних матеріалів, представлених на «Педагогічний Оскар 2020». Мета заходу – демонстрація оригінальних методичних матеріалів, творче вирішення пізнавального та проблемного педагогічного завдання.

  

      Педагоги: Замкова Г.П.,Благий Р.С., Гадуп’як О.В., Блага О.Ю., Приплоцька Г.В., Павлів О.П., Майка Г.І., Мартишин І.В., Леськів І.Б. та Замковий С.І. презентували власні методичні розробки, які представили на конкурс «Педагогічний Оскар». Поділилися рекомендаціями створення: електронних підручників/посібників, буктрейлеру, відеотеки, навчальних фільмів, відео презентацій та робочих практичних зошитів.

  

                         

    Такий формат педсемінару сприяє зростанню професійної майстерності викладачів і є джерелом набуття професійного досвіду для молодих викладачів.