Що таке емоційний інтелект?

         Поняття емоційного інтелекту виникло відносно недавно, у XX столітті. Більшість людей і гадки не має про існування такого терміну. Тож 19 грудня 2019 року студенти Рогатинського державного аграрного коледжу разом із тренером Назарієм Петрівим вирішили детальніше розібрати «Що таке емоційний інтелект?».

  

       Емоційний інтелект – це усвідомлення та вираження власних емоцій, їх аналіз та розуміння чужих. Багато хто з нас не задумується про таке і у разі виникнення суперечливих ситуацій, усе списує на поганий настрій. А от подумати про причини та умови виникнення ситуації, її наслідки мало кому приходить на думку.

     В ході тренінгу студенти навчалися розпізнавати власні та чужі емоції, аналізувати та виражати їх, досліджували емоційну пам’ять та способи контролю емоціями.

          Зустріч була надзвичайно інформативно насиченою і хвилюючою.

        Завдяки міському проєкту «Віра в дії» молодь має можливість пізнавати глибинний особистісний світ та вчитися взаємодіяти з оточуючими, висловлювати свою думку, свої почуття, шукати рішення та отримувати відповіді на питання, які їх хвилюють.