Відкриття хореографічної студії у коледжі

     12 грудня 2019 року на базі Рогатинського державного аграрного коледжу відбулося урочисте відкриття хореографічної студії для учасників народного аматорського танцювального колективу «Юність Опілля», мешканців міста та любителів мистецтва танцю.

     З ініціативи директора навчального закладу Триніва Ігоря Васильовича було оновлено фойє актової зали коледжу з метою створення хореографічного класу для учасників художніх колективів, студентів та працівників коледжу. Крім того, на базі хореографічної студії діятиме фітнес-центр для всіх охочих, які  також матимуть змогу здобувати ази танцювального мистецтва у професійного хореографа Людмили Тернівської.

     Запрошені гості декан Рогатинський о.Дмитро Бігун, голова районної державної адміністрації Володимир Труш та міський голова Сергій Насалик звернулися із найщирішими привітаннями та побажаннями до колективу коледжу.

  

     До щирих привітань приєднались директор РДАКу Тринів Ігор Васильович та голова профспілкової організації працівників коледжу Драган Зоряна Богданівна. В ході святкування дирекція навчального закладу нагородила учасників художніх колективів та спортсменів за здобуті призові місця у обласних, регіональних та Міжнародних конкурсах, змаганнях.

    

  

     Учасники художньої самодіяльності закладу подарували присутнім незабутні хвилини спілкування із мистецтвом танцю та пісні.