Майстер-клас на ветеринарному відділенні

      Налагоджена співпраця Рогатинського державного аграрного коледжу з поліклінічним шпиталем доктора Костшевського місто Катовіце (Польща),  в особі колишньої випускниці коледжу Москаль Христини Романівни.

     В рамках проєкту співпраці протягом двох днів на базі ветеринарної клініки навчального закладу було проведено майстер-класи по стерилізації дрібних тварин. При зустрічі з викладачами циклової комісії ветеринарних дисциплін та студентами ветеринарного відділення обговорювалися питання застосування сучасного обладнання та техніки проведення хірургічних втручань.

  

  

     Христина Романівна поділилася досвідом  проведення операцій  та спільно з викладачем хірургії Ярославом Ярославовичем Шквирковим провели майстер-клас по кастрації самців.

  

    До операції залучалися студенти, які самостійно  визначали вагу тварин, розраховували дози наркотичних засобів, проводили видалення сім’янників, контролювали показники пульсу та дихання, спостерігали за процесом введення в стан наркозу та виведення з нього.

  

     При проведенні  операцій використовувалася сучасна хірургічна техніка: біполярний пінцет, пульсоксиметр.

   

    В результаті співпраці майбутні фахівці отримали безцінний багаж теоретичних знань,  практичних умінь та навиків. Для навчального закладу представник поліклінічного шпиталю передала набір хірургічних інструментів, навчальну літературу. Дана співпраця дасть можливість нашим студентам здобувати професійні навики не тільки в стінах коледжу, а й закордоном згідно дуальної системи освіти.

   

  

Дякуємо за співпрацю та надану можливість перейняття досвіду!