Батьківські збори 2019

    25 жовтня 2019 року у Рогатинському державному аграрному коледжі відбулися батьківські збори. Загальноколеджному зібранню передували зустріч батьків з кураторами і класними керівниками навчальних груп, на яких обговорювали питання навчально-виховного процесу. 

  

   Спілкуючись з батьками студентів та учнів, директор навчального закладу Тринів І.В., висловив подяку за співпрацю з навчальним закладом в питаннях навчання і виховання, розповів про успіхи та  досягнення вихованців.

       На батьківські збори було запрошено : начальника служби у справах дітей Рогатинської райдержадміністрації Базилевич І.Я., старшого інспектора ювенальної превенції сектору превенції Рогатинського ВП лейтенанта поліції Сагайдак Л.О., юрисконсульта коледжу Нагірну Л.Б. Запрошені фахівці порушили питання профілактичної роботи щодо попередження протиправних дій неповнолітніх та міри відповідальності за вчинені дії.

  

                         

    Заступник директора з навчальної роботи Вільчик В.О. ознайомив присутніх батьків із організацією навчального процесу у навчальному закладі.

     Завідувач медичним кабінетом Нікітенко В.І. звернула увагу на питання профілактики простудних захворювань та плануванні щеплень проти інфекційних захворювань.

      Для присутніх батьків студентів та учнів підготували святковий концерт, на якому студенти демонстрували свої вміння, таланти, які за допомогою художніх керівників розвивали в поза навчальний час.