Тренінг «Один в полі не воїн. Особисті таланти та командна гра»

    З ініціативи студентської ради, 24 жовтня 2019 року студентська молодь долучилася до міського просвітницького проєкту «Віра в дії», прийняла участь у тренінгу «Один в полі не воїн. Особисті таланти та командна гра».

    У ході практичного заняття юнаки та дівчата разом із лектором, докторантом кафедри Церковної історії Українського Католицького Університету, головою наглядової ради ГО «Рух за життя» м. Львів, Назарієм Петрівим розглянули поняття ефективної комунікації. У процесі виконання командної роботи дослідили вплив стереотипів, «кличок», невербальної мови на процес комунікації та взаємодії, пізнали принципи продуктивного спілкування. Крім того, студенти мали можливість проаналізувати особистісні  комунікативні навички та дії, приміряти різні моделі спілкування.

  

                                

    Такий формат роботи  дозволяє студентам краще пізнати свій внутрішній світ, подолати невпевненість в собі, формувати необхідні соціальні навички для подальшого особистісного розвитку та обговорити актуальні проблеми молодіжного середовища.