Всесвітній день захисту тварин

    4 жовтня — прекрасний привід проявити любов до братів наших менших, адже саме в цей день відзначають Всесвітній день тварин. Це свято шанують не тільки представники природоохоронних організацій, а й просто звичайні люди, в житті яких тварини займають особливе місце.

      В цей день різні товариства по захисту прав тварин проводять акції у багатьох країн світу. Вони закликають людей відмовитися від необдуманого знищення тварин заради задоволення своїх далеко не найголовніших потреб.

     Крім того, День тварин — це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї.

    Студенти Рогатинського державного аграрного коледжу відділення ветеринарної медицини також не стоять осторонь проблеми захисту тварин, особливо безпритульних. До Всесвітнього дня тварин у коледжі проводився конкурс « Найкраще фото з домашнім улюбленцем».

  

  

  

       Також студенти ветеринарного відділення періодично організовують благодійні акції «У добрі руки», з метою пошуку хороших господарів для безпритульних тварин.

    Майбутні фельдшери ветеринарної медицини у рамках заходу  на волонтерських засадах допомагали ветеринарним клінікам та аптекам у наданні кваліфікованої ветеринарної допомоги тваринам, а також провели профілактичну обробку безпритульних тварин від гельмінтозів.