Знайомство першокурсників з духовним покровителем коледжу

Аби чинити добро, треба мати дрібку відваги,

бути готовим витерпіти будь-яке приниження

й ніколи нікого самому не принижувати,

бути завжди доброзичливим.
о. Іоанн Боско

     Протягом багатьох років духовним опікуном студентів є італійський священик, святий Іоанн (Іван) Боско. Студенти І курсу мабуть не здогадуються хто це? Тому, традиційно у перші дні вересня проводять ознайомчу лекцію для першокурсників  про духовних покровителів Рогатинського державного аграрного коледжу.

    Вступне слово на зустрічі з молоддю було надано заступнику директора з виховної роботи Тетяні Степанівні Вергун. Вона розповіла вихованцям про цінність і значення духовних наставників для студентського та викладацького колективу, націлила студентів творити добро для ближніх,  цінувати і поважати своїх наставників, кураторів та класних керівників.

   Пізнавальну лекцію для студентів І курсу  підготувала викладач навчального закладу Леся Володимирівна Воловчак.  Лектор ознайомила студентів та учнів з тернистим життєвим шляхом Дона Боско, основами його учення.

    Студенти мали можливість переглянути короткий відеофільм про віщий сон святого, після якого він присвятив усе своє життя молоді, сиротам.

   

              У рамках виховної години першокурсники познайомилися із членами студентської ради, представниками відділень, їх історією вибору професії та студентського життя. Переглянули відеофільм " Рогатинський державний аграрний коледж - це наш і ваш навчальний заклад".