Перше тематичне заняття для студентів та учнів І курсу

      2 вересня 2019 року викладачі Рутило О.І., Блага О.Ю., Москва Л.Р., Чупак Л.Б. підготували перше тематичне заняття для першокурсників на тему «Екологія душі». На сьогодні, тема екології душі, людських цінностей, співіснування людини і природи дуже актуальна.

  

                               

      Існує ціла наука про взаємовідносини людини і навколишнього середовища, яка називається екологія людини. Вона сприяє збереженню і зміцненню здоров’я, розвитку фізичних та психічних можливостей людини.

    Адже в наш час молода людина бачить:  «дику» конкуренцію,  конфлікти, насилля, війну. Все це може привести людину до розгубленості , хаосу ідей і думок. Тому основним завданням педагогів й вихователів – навчити молоде покоління раціонально організовувати свій життєвий простір, виховувати у них любов до Батьківщини, її природи, бережливого ставлення до навколишнього середовища.

    Студенти 1 курсу коледжу ознайомилися з цікавими доктринами екології людини, умовами  досягнення гармонії з природою, корисними та необхідними цінностями, звичками для запобігання екологічної кризи у Всесвіті. Мали можливість переглянути відеофільми, переконатися у величі української природи та усвідомити загрозу вичерпання природних ресурсів, винищення флори і фауни світового фонду.

  

                                

     Зберігайте екологію своєї душі, тоді світ навколо буде світлішим, чистішим та приємнішим для нас і майбутніх поколінь.

     Пам’ятайте слова римського мислителя Сенеки: «Жити щасливо і жити в злагоді з природою — одне й те ж саме».