Урочистість з нагоди Дня знань

      Перше вересня — це не просто дата нового навчального року у всій країні. Це початок нових кроків до успіхів і поразок, перешкод і перемог. Це радісний день, коли після літнього відпочинку студенти й учні повертаються у коледж, щоб отримати нові знання та зустрітися з друзями.

   День Знань – це особливе свято для першокурсників, адже вони тільки розпочинають навчання у Рогатинському державному аграрному коледжі. Тут їх радо зустрічають куратор,  одногрупники, викладачі,  колеги старших курсів. Цього року в навчальний заклад прибули здобувати фах 150 студентів і 60 учнів.

  

  

   А для студентів і учнів випускних груп це останнє «1 вересня», бо зовсім скоро вони стануть дипломованими висококваліфікованими спеціалістами і творитимуть власний професійний шлях.

    Від імені директора коледжу, депутата Івано-Франківської обласної ради Триніва Ігоря Васильовича, зі словами привітання виступила заступник директора з виховної роботи – Вергун Тетяна Степанівна.

    Жодна справа, свято не проходить без Божого благословення. Настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці, декан Рогатинський УГКЦ о. Дмитро Бігун  спільно зі студентством змовив молитву за добрий початок навчального року, за успіхи у здобутті професії та благословив викладачів на нелегку освітянську працю.

  

    На урочисте дійство запросили керуючого Рогатинським відділенням акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль» Романа Гоя.  Роман Михайлович привітав молодь з початком нового навчального року та вручив п’ятьом кращим студентам символічні дарунки з логотипами банку.

  

 

                                              

      Студенти та учні отримали материнське благословення від мами першокурсника Оксани Богданівни Сьоми. Від викладацького складу студентство вітала куратор навчальної групи В-12, викладач Гандзин Ольга Михайлівна.

  

    У рамках святкування 1 вересня відбулась церемонія нагородження педагогів і студентів почесними грамотами, преміями за досягнення успіхів у професійній діяльності та навчанні.

  

       А також віднедавна, за доброю традицією, в День знань посадили нове дерево на Алеї першокурсника. Право виконати цю почесну місію отримали студент I курсу механічного відділення Благий Роман  і викладач Замковий Сергій Іванович.

   Сподіваємося, що 2019-2020 навчальний рік буде щедрим на нові здобутки, досягнення, радісні й світлі події!!!

  

Зі святом Вас!