Рогатинський державний аграрний коледж готовий до нового навчального року

      Незабаром Рогатинський державний аграрний коледж гостинно зустріне  студентів та учнів, які здобуватимуть у 2019-2020 навчальному році фахові знання з обраних професій та спеціальностей.

     Директор Рогатинського державного аграрного коледжу, кандидат с/г наук, заслужений працівник сільського господарства України, депутат Івано-Франківської обласної ради Тринів Ігор Васильович розповів про те, що ж зроблено для того, щоб учасникам навчально-виховного процесу було затишно та комфортно.

   Ми раді, що талановита молодь поповнила ряди студентства нашого навчального закладу. У липні за результатами вступної кампанії 2019-2020 було виконано державне замовлення:  набрано 150 абітурієнтів на ОКР «молодший спеціаліст» і 60 учнів на ОКР «кваліфікований робітник» на державну форму навчання. 

    Спільними зусиллями працівників та майстрів коледжу було проведено ряд ремонтних робіт на території навчального закладу: відновлено кабінет хірургії, кузню, викладено 1300 м2 бруківки перед головним корпусом та для заїзду на автостоянку,  полаковано підлогу в коридорах і кабінетах, придбано меблі та учнівські парти, комп’ютерну техніку, перекрито навчальні майстерні, встановлено нові вхідні двері у корпус ПТО, а також поточний ремонт у гуртожитках і навчальних кабінетах. До початку навчального сезону планують  облаштувати студентські туалети на відділенні професійно-технічної освіти.

  

  

   Не тільки матеріально-технічну базу оновлено. Методична служба посприяла належній підготовці педагогічних працівників для проведення навчальних занять на високому професійному рівні.

    Оскільки наше завдання бути конкурентоспроможними на ринку надання освітніх послуг. З кожним роком наш навчальний заклад стає ще кращим, комфортнішим і сучасним. Ми впевнено крокуємо у світле, красиве майбутнє і наполегливо працюватимемо надалі на благо нашої держави та наступних поколінь.