ВИПУСКНИЙ – 2019

     Випускний – це довгоочікувана і важлива подія у житті кожного студента/учня та їх наставників. Позаду наполегливі роки навчання, цікаві семінари, виробнича практика, екзаменаційна сесія. Студентські роки минули недаремно, за цей час вчорашні діти змужніли, освоїли професію, подорослішали, створили сім’ї та стали гідним прикладом для майбутніх поколінь.

      26 червня 2019 року наш коледж випустив у дорослий світ – 107 молодших спеціалістів і 56 кваліфікованих робітників.

  

      У рамках програми святкування випускники коледжу пройшлися урочистою ходою містом до скульптури Божої Матері, пам’ятного знака Небесній Сотні. У храмі Різдва Пресвятої Богородиці, о. Дмитро Бігун провів  святковий молебінь за здоров’я випускників, їх добру долю і успішне майбутнє. 

  

  

  

 

    До привітального слова були запрошені гості: професор, доктор с/г наук, завідувач кафедри «Годівля і технологія кормів» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького Півторак Я.І., заступник голови райдержадміністрації Канюка О.І., міський голова м. Рогатина Насалик С. С.

  

  

                                

      Депутат Івано-Франківської обласної ради, директор коледжу Тринів І.В. привітав випускників із завершенням навчання та побажав їм знайти своє місце у житті, наполегливо і впевнено йти до досягнення мети, незважаючи на труднощі та перешкоди.

         Директор РДАКу вручив 107 дипломів молодшого спеціаліста, серед них 12 з відзнакою і 56 дипломів кваліфікованого робітника, з них 1 з відзнакою.

  

  

        Випускники навчальних груп були відзначені грамотами за відмінні успіхи у навчанні, участь у гуртках художньої самодіяльності та досягнення у спорті. Також окремих студентів нагороджено грошовою  винагородою від роботодавців Триніва Ігоря, Третяка Ігоря, Ляльки Любомира.  

  

     До привітань із урочистою подією приєдналися: голова студентської ради Василина Чубата, куратори випускних груп, батьки випускників та студенти І курсу.  

 

  

      Учасники художньої самодіяльності підготували  винуватцям свята чудові вокальні номери та феєричні хореографічні композиції.

  

  

       Батьки та педагоги провели новосформованих фахівців у широкий світ професії крізь арку з вишитих рушників-оберегів.

Щасливої та легкої вам дороги у доросле життя!