Професійна активність викладачів коледжу

      Професія викладача - одна з найбільш творчих і складних професій, у якій поєднані наука та мистецтво. Діяльність викладача вищої школи має високу соціальну значущість і займає одне з центральних місць у підтримці державності, формуванні національної свідомості та духовної культури українського суспільства. Обов'язковим елементом у роботі викладача є науково-дослідна робота, що є важливою складовою навчально-виховного процесу, фактором, що визначає ефективність праці викладача.

   Викладачі Рогатинського державного аграрного коледжу активно розвиваються і підвищують рівень професійної майстерності, беруть участь у Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях.

       24-25 травня 2019 року у м. Дніпро відбувалася Міжнародна наукова конференція «Соціально-гуманістичні дослідження та інноваційна освітня діяльність», в якій  участь взяли педагоги коледжу: Приплоцька Г.В., Базюк Г.М. та Романків І.М.

  

                                    

      17 травня 2019 року у м. Маріуполь проводилася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та викладачів серед закладів вищої освіти « Актуальні проблеми сучасної освіти: реалії та перспективи». Від коледжу учасниками конференції були: Замкова Г.П., Баран О.М., Мельник В.В., Пазюк В.Р., Пазюк І.В., Чепіль Ю.С., Рутило О.І., Іванческу О.І., Леськів І. Б. та Космина Б.Є.

  

    

                                      

Бажаємо успіхів, натхнення, наснаги, цікавих тем для нових досліджень!